Autoserviso paslaugos

Dyzelių remontas

Dyzeliniai automobiliai pasižymi puikiais galios ir ekonomikos rodikliais. Tačiau kaip ir visos transporto priemonės dyzeliniai automobiliai reikalauja priežiūros.

Ar jūsų automobilis sunaudoja per daug kuro ar alyvos? O galbūt automobilio variklis skleidžia keistus garsus ar sunkiai kuriasi? Pastebėjus, jog sumažėjo galia, padidėjo dūmingumas, sudėtinga užvesti automobilio variklį ar turint kitų nusiskundimų, būtina kreiptis į kvalifikuotus profesionalus. Autoservisas „Prie viaduko“ patikrins jūsų automobilio variklį su specialia įranga, išsiaiškins gedimo priežastis bei jas panaikins. Dyzelinis automobilis veiks kaip naujas su profesionalių BOSCH specialistų pagalba.

Kam reikalinga BOSCH automobilio kompiuterinė dyzelių diagnostika?

Kompiuterinė dyzelinių automobilių diagnostika gali parodyti elektrinį ar mechaninį gedimą, kurie labai glaudžiai susiję tarpusavyje. Anksti nustačius gedimus, sutaupysite savo pinigus bei išvengsite keblių situacijų, kuomet automobilis turi praleisti autoservise ne vieną dieną.

Ilgametę patirtį sukaupę BOSCH automobilių specialistai variklio priežiūrą ir remontą atlieka laikydamiesi visų gamintojų numatytų technologinių reikalavimų.