Autoserviso paslaugos

Salono šildymo ir kondicionavimo sistema

Automobiliai, kuriuose įrengti oro kondicionieriai, dar neseniai atrodė kaip technikos ir prabangos stebuklas. Tačiau šiandien didžioji dalis Lietuvoje važinėjančių automobilių yra aprūpinti kondicionieriais. Kaip ir kiekvieną sistemą, taip ir šią reikia prižiūrėti, spręsti iškylančias problemas. Šią užduotį patikėti siūlome patikėti kompetentingiems BOSCH specialistams.

Reikalingas kokybiškas kondicionierių remontas Šiauliuose?

„Prie viaduko“ autoservise Šiauliuose profesionalių darbuotojų atliekamas kondicionierių pildymas bei remontas už protingą kainą. Automobilių oro kondicionierių pildymas atliekamas naudojant tik kokybiškas medžiagas. Taip pat rūpinamės, kondicionieriaus dezinfekcija. Kondicionierių remontas, kondicionierių pildymas bei kondicionierių valymas Šiauliuose vykdomas greitai ir už prieinamą kainą.

Ar jūsų automobilio šildytuvas veikia tinkamai?

Statistika rodo, kad daugiausia eismo įvykių nutinka per pirmąsias kelionės minutes. Aprasoję ar net apledėję langai kelia didžiausią pavojų. O kur dar sukaustyti ir suvaržyti judesiai esant žemai temperatūrai automobilio salone? Pasirūpinkite savo saugumu, įsigykite tinkamą lietuviškam orui automobilio šildytuvą. BOSCH specialistai, pasitelkę savo ilgametę patirtį, pasirūpins geriausiu sprendimu jūsų automobiliui.